Panel používateľa

Školské ochranné rúško HERMAN 50 ks

Školské ochranné rúško HERMAN 50 ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Vysokokvalitné SLOVENSKÉ ochranné rúška pre školákov približne vo veku 9 -13 rokov. Balené po 50 ks. Ochranné rúško Vás vďaka použitým materiálom spoľahlivo ochráni nielen pred aktuálnou nákazou, ale aj pred prachom, smogom, peľom, hmyzom, lietajúcimi plesňami a spórami húb. Účinnosť rúška umocňujú aj ďalšie prvky ako tvarovanie a vložený drôtik, ktorý zaisťuje dokonalú priľnavosť a tesnosť v tvárovej oblasti. Výrobný postup podľa normy EN 14683:2019.

16 € s DPH

13,33 €

20 € s DPH Zľava 4 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 20.1.2021

Ochranné rúško HERMAN vytvorí na tvári bariéru a zabráni preniknutiu prachu, baktérií a vírusov do dýchacích ciest. Dĺžka tela rúška, dĺžka gumičiek a strih je prispôsobený profilu tváre osôb vo veku 9-13 rokov (orientačne). Vrchná časť je vystužená tvarovateľným drôtikom na obopnutie nosa a tváre. Vďaka kvalitnému materiálu sa dá cez rúško dobre dýchať a je šetrné k pokožke.

Ochranné rúško Vás vďaka použitým materiálom spoľahlivo ochráni nielen pred aktuálnou nákazou, ale aj pred prachom, smogom, peľom, hmyzom, lietajúcimi plesňami a spórami húb.

Účinnosť rúška umocňujú aj ďalšie prvky ako tvarovanie a vložený drôtik, ktorý zaisťuje dokonalú priľnavosť a tesnosť v tvárovej oblasti. Výrobný postup podľa normy EN 14683:2019.

Veľkosť rúška 14,5 x 9,5 cm.

Hygienicky balené po 50 ks. 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info