Panel používateľa

iScreen® 9 - jednorázový test na drogy zo slín

iScreen® 9 - jednorázový test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 4.72/5 (18x)

Vaše hodnotenie:

-AMP, THC, OXY, COC, OPI, MET, K2, MTD, BZO- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, marihuany, oxykodónu, kokaínu, opiátov, metamfetamínu, syntetickej marihuany K2, metadónu a benzodiazepínov v ľudských slinách.

13,10 € s DPH

11,91 €

Skladové číslo: DT22

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Štvrtok 25.7.2024

Rýchly test pre súčasnú kvalitatívnu detekciu 9 rôznych narkotík (amfetamínu, marihuany, oxykodónu, kokaínu, opiátov, metamfetamínu, syntetickej marihuany K2, metadónu a benzodiazepínov) a ich metabolitov v ľudskej ústnej tekutine. Citlivosť testu a orientačný čas pre zachytenie drogy v slinách je uvedený v nasledujúcej tabuľke:

 

Skratka Testovaná droga

Cut-off

ng/ml

Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP Amfetamín 50 10 min - 72 hod
THC Kanaboidy (Marihuana, Hašiš, Pot) 12 5 min - 14 hod
OXY Oxykodón 20 výrobca neuvádza
COC Kokaín (Crack, Coke) 20 10 min - 24 hod
OPI Opiáty (Heroín, Morfium, Kodeín) 40 1 hod - 21 hod
MET Metamfetamín (Pervitín, Extáza, Speed) 50 10 min - 72 hod
K2 Syntetická marihuana (K2, Spice) 25 1 hod - 48 hod
MTD Metadon 30 výrobca neuvádza
BZO Benzodiazepíny 50 výrobca neuvádza

 

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Pred testovaním nechajte tester dosiahnuť izbovú teplotu (15-30°C). Najmenej 10 minút pred odberom slín by testovaná osoba nemala nič vkladať do úst, teda ani jesť, ani piť, ani fajčiť či žuvať žuvačku.

  1. Odobratie vzorky: Odstráňte kolektor slín z obalu, vložte ho do úst a žuvajte po dobu 3-5 minút, dokiaľ nebude mäkký a nasýtený slinami.
  2. Testovanie vzorky: Umiestnite kolektor nasatý slinami do skúšobného pohárika a zašraubujte ho. Tým dôjde k stlačeniu hubky na kolektore a vypusteniu zachytených slín do testovacieho pohárika. Umiestnite testovací pohárik na čistý a rovný povrch. Odstráňte z jeho boku odlepovací štítok a počkajte, kým sa objavia farebné čiary, minimálne 10 minút.
  3. Odčítanie výsledkov: Po 10 minútach odčítajte výsledky. Aj tu, ako u väčšiny drogových testov platí, že viditeľná čiarka pri konkrétnej droge, bez ohľadu na jej odtieň a intenzitu predstavuje negatívny výsledok testu na danú drogu. A naopak, chýbajúca čiarka znamená, že test ukazuje pozitívny výsledok a teda užitie tej ktorej testovanej drogy.

Upozornenie:

  1. Rýchle diagnostické testy na drogy poskytujú len predbežný analytický výsledok. Pre možné vyvodenie pracovno-právnych dôsledkov je nutné potvrdenie testu laboratórnou metódou.
  2. Pozitívny výsledok nehovorí nič o množstve použitej drogy, o jej koncentrácii vo vzorke ani o spôsobe použitia drogy.
  3. Negatívny výsledok nemusí nutne znamenať vzorku bez narkotika. Droga môže byť prítomná v slinách, ale v nižšej koncentrácii a teda pod hraničnou hodnotou Cut-off.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie