Panel používateľa

Doprava a platba

Možnosti dopravy tovaru

Pri vytváraní objednávky v eshope alebo pri jej zadávaní iným spôsobom (mailom, telefonicy) si zákazník vyberá jednu z nasledujúcich možností dopravy resp. prevzatia tovaru:

KURIÉR (DPD) - v cene 3,50 €. Zákazník pred samotným doručením zásielky obdrží SMS a email s informáciami o názve odosielateľa, výške dobierky, čísle jeho zásielky a možnosti presmerovať si zásielku do výdajného miesta Pickup a vyzdvihnúť si zásielku v čase, ktorý mu vyhovuje. Štandardná dodacia doba je 24 hodín od expedície tovaru.

SLOVENSKÁ POŠTA - v cene 7,00 €. Zásielky sú odosielané v závislosti od veľkosti, hmotnosti a obsahu ako poistené listy, doporučené listy 1.triedy alebo ako poistené balíky. Štandardná dodacia doba je 1-5 dní od expedície tovaru.

OSOBNÝ ODBER na adrese spoločnosti v Košiciach - je zdarma. Osobný odber je nutné dohodnúť si vopred telefonicky. Ak si vytvoríte objednávku v internetovom obchode a zvolíte si prevzatie tovaru pri osobnom odbere, bude Vás v priebehu 24 hodín kontaktovať náš pracovník a dohodne si s Vami presný dátum a čas prevzatia tovaru. 

 

Možnosti platby za tovar

Za objednaný tovar je možné zaplatiť niekoľkými spôsobmi:

PLATBA NA DOBIERKU - najčastejší spôsob platby. Za tovar zaplatíte hotovosťou kuriérovi alebo zamestancovi Slovenskej pošty pri preberaní tovaru. Poplatok za dobierku je 1 Euro - je to poplatok, ktorý si účtujú prepravcovia za manipuláciu s finančnou hotovosťou a nesúvisí s poštovným. Pri platbe bankovým prevodom alebo platobnou kartou sa tento poplatok nezapočítava.

UPOZORNENIE: Po obdržaní objednávky sa zmluvný vzťah medzi prevádzkovateľom eshopu a zákazníkom považuje za uzavretý v zmysle príslušných ustanovení Občianského zákonníka. V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody a to vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

PLATBA VOPRED BANKOVÝM PREVODOM - po potvrdení objednávky a overení dostupnosti objednaných produktov Vám odošleme údaje potrebné k zrealizovaniu platby za objednaný tovar. Prevod medzi bankami môže trvať 1-3 prac. dni. Tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet.

PLATBA VOPRED PLATOBNOU KARTOU - tento spôsob platby pre Vás aktuálne pripravujeme.

PLATBA V HOTOVOSTI pri osobnom odbere v Košiciach - pri platbe v hotovosti obdŕžite od nás účtovný doklad z registračnej pokladnice.

 

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info