Panel používateľa

Doprava a platba

Možnosti dopravy tovaru

Pri vytváraní objednávky v eshope alebo pri jej zadávaní iným spôsobom (mailom, telefonicy) si zákazník vyberá jednu z nasledujúcich možností dopravy resp. prevzatia tovaru:

KURIÉR (DPD) - v cene 3,50 €. Zákazník pred samotným doručením zásielky obdrží SMS a email s informáciami o názve odosielateľa, výške dobierky, čísle jeho zásielky a možnosti presmerovať si zásielku do výdajného miesta Pickup a vyzdvihnúť si zásielku v čase, ktorý mu vyhovuje. Štandardná dodacia doba je 24 hodín od expedície tovaru.

SLOVENSKÁ POŠTA - v cene 7,00 €. Zásielky sú odosielané v závislosti od veľkosti, hmotnosti a obsahu ako poistené listy, doporučené listy 1.triedy alebo ako poistené balíky. Štandardná dodacia doba je 1-5 dní od expedície tovaru.

OSOBNÝ ODBER na adrese spoločnosti v Košiciach - je zdarma. Osobný odber je nutné dohodnúť si vopred telefonicky. Ak si vytvoríte objednávku v internetovom obchode a zvolíte si prevzatie tovaru pri osobnom odbere, bude Vás v priebehu 24 hodín kontaktovať náš pracovník a dohodne si s Vami presný dátum a čas prevzatia tovaru. 

 

Možnosti platby za tovar

Za objednaný tovar je možné zaplatiť niekoľkými spôsobmi:

PLATBA NA DOBIERKU - najčastejší spôsob platby. Za tovar zaplatíte hotovosťou kuriérovi alebo zamestancovi Slovenskej pošty pri preberaní tovaru. Poplatok za dobierku je 1 Euro - je to poplatok, ktorý si účtujú prepravcovia za manipuláciu s finančnou hotovosťou a nesúvisí s poštovným. Pri platbe bankovým prevodom alebo platobnou kartou sa tento poplatok nezapočítava.

UPOZORNENIE: Po obdržaní objednávky sa zmluvný vzťah medzi prevádzkovateľom eshopu a zákazníkom považuje za uzavretý v zmysle príslušných ustanovení Občianského zákonníka. V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody a to vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

PLATBA VOPRED BANKOVÝM PREVODOM - po potvrdení objednávky a overení dostupnosti objednaných produktov Vám odošleme údaje potrebné k zrealizovaniu platby za objednaný tovar. Prevod medzi bankami môže trvať 1-3 prac. dni. Tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet.

PLATBA VOPRED PLATOBNOU KARTOU - tento spôsob platby pre Vás aktuálne pripravujeme.

PLATBA V HOTOVOSTI pri osobnom odbere v Košiciach - pri platbe v hotovosti obdŕžite od nás účtovný doklad z registračnej pokladnice.

 

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info