Panel používateľa

ORTHO 3000

ORTHO 3000

Hodnotenie produktu: 4.1/5 (20x)

Vaše hodnotenie:

Širokospektrálna profesionálna kĺbová výživa s obsahom kyseliny hyaluronovej vo forme hyaluronátu, hydrolyzovaného kolagénu, glukosamínu, chondroitínu, MSM a extraktu z boswellia serrata spolu s extraktom z čierneho korenia.

36 € s DPH

30 €

Skladové číslo: ZK05

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 19.1.2021

Výrobca: Pharma Future Ltd., Group

Prípravok ORTHO 3000 obsahuje jedinečný Ortho Complex so špeciálnym zložením viacerých aktívnych látok v jednom prípravku pre Váš komfort a pohodlie. Je prvou voľbou z doplnkov pre aktívny životný štýl.

Použitý Ortho Complex pre maximálnu účinnosť vhodne kombinuje vysoko sofistikované a maximálne kvalitné zložky ako kyselinu hyaluronovú vo forme hyaluronátu, hydrolyzovaný kolagén, glukosamín, chondroitín, MSN metylsulfonylmetán a extrakt z Boswelia serrata spolu s extraktom z čierneho korenia, ktorý svojím špecifickým mechanizmom poziítne ovplyvňuje všetky ostatné zložky a ingrediencie v starostlivo vyváženom komplexe.

Doporučené dávkovanie: 1-2 tablety 1-3x denne.

Aktívne látky: hydrolizovaný kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, extrakt Boswelia serrata, hyaluronát sodný, MSN metylsulfonylmetán, extrakt čierneho korenia

Upozornenie: Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti. Skladovať mimo dosahu detí!

Obsah balenia: 180 tabliet

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info