Panel používateľa

iScreen® 12 - jednorázový test na drogy zo slín

iScreen® 12 - jednorázový test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

-AMP, THC, OXY, COC, OPI, MET, K2, MTD, BZO, BAR, TML, PCP- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, marihuany, oxykodónu, kokaínu, opiátov, metamfetamínu, syntetickej marihuany K2, metadónu, benzodiazepínov, barbiturátov, tramadolu a fencyklidínu v ľudských slinách.

15,05 € s DPH

13,68 €

Skladové číslo: DT23

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 19.1.2021

Rýchly test pre súčasnú kvalitatívnu detekciu až 12 rôznych narkotík (amfetamínu, marihuany, oxykodónu, kokaínu, opiátov, metamfetamínu, syntetickej marihuany K2, metadónu, benzodiazepínov, barbiturátov, tramadolu a fencyklidínu) a ich metabolitov v ľudskej ústnej tekutine. Citlivosť testu a orientačný čas pre zachytenie drogy v slinách je uvedený v nasledujúcej tabuľke:

 

Skratka Testovaná droga

Cut-off

ng/ml

Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP Amfetamín 50 10 min - 72 hod
THC Kanaboidy (Marihuana, Hašiš, Pot) 12 5 min - 14 hod
OXY Oxykodón 20 výrobca čas neuvádza
COC Kokaín (Crack, Coke) 20 10 min - 24 hod
OPI Opiáty (Heroín, Morfium, Kodeín) 40 1 hod - 21 hod
MET Metamfetamín (Pervitín, Extáza, Speed) 50 10 min - 72 hod
K2 Syntetická marihuana (K2, Spice) 25 1 hod - 48 hod
MTD Metadon 30 výrobca čas neuvádza
BZO Benzodiazepíny 50 výrobca čas neuvádza
BAR Barbituráty 50 už po 4 - 5 dňoch užívania
TML Tramadol 30 výrobca čas nauvádza
PCP Fencyklidín (Anjelský prach) 10 výrobca čas neuvádza

 

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Pred testovaním nechajte tester dosiahnuť izbovú teplotu (15-30°C). Najmenej 10 minút pred odberom slín by testovaná osoba nemala nič vkladať do úst, teda ani jesť, ani piť, ani fajčiť či žuvať žuvačku.

  1. Odobratie vzorky: Odstráňte kolektor slín z obalu, vložte ho do úst a žuvajte po dobu 3-5 minút, dokiaľ nebude mäkký a nasýtený slinami.
  2. Testovanie vzorky: Umiestnite kolektor nasatý slinami do skúšobného pohárika a zašraubujte ho. Tým dôjde k stlačeniu hubky na kolektore a vypusteniu zachytených slín do testovacieho pohárika. Umiestnite testovací pohárik na čistý a rovný povrch. Odstráňte z jeho boku odlepovací štítok a počkajte, kým sa objavia farebné čiary, minimálne 10 minút.
  3. Odčítanie výsledkov: Po 10 minútach odčítajte výsledky. Aj tu, ako u väčšiny drogových testov platí, že viditeľná čiarka pri konkrétnej droge, bez ohľadu na jej odtieň a intenzitu predstavuje negatívny výsledok testu na danú drogu. A naopak, chýbajúca čiarka znamená, že test ukazuje pozitívny výsledok a teda užitie tej ktorej testovanej drogy.

Upozornenie:

  1. Rýchle diagnostické testy na drogy poskytujú len predbežný analytický výsledok. Pre možné vyvodenie pracovno-právnych dôsledkov je nutné potvrdenie testu laboratórnou metódou.
  2. Pozitívny výsledok nehovorí nič o množstve použitej drogy, o jej koncentrácii vo vzorke ani o spôsobe použitia drogy.
  3. Negatívny výsledok nemusí nutne znamenať vzorku bez narkotika. Droga môže byť prítomná v slinách, ale v nižšej koncentrácii a teda pod hraničnou hodnotou Cut-off.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info