Panel používateľa

Samolepiace náplaste pre SMART teplomer

Samolepiace náplaste pre SMART teplomer

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

10ks náhradných náplastí pre nepretržité monitorovanie telesnej teploty u detí pri horúčkových stavoch za pomoci SMART teplomera.

4 € s DPH

3,33 €

Skladové číslo: DP12

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Streda 27.10.2021

SMART Teplomer predstavuje inteligentný systém monitorovania teploty hlavne u detí. Údaje o teplote získané SMART teplomerom sú prostredníctvom technológie Bluetooth prenášané do smartfónu či tabletu, čo umožnuje nepretržité monitorovanie teploty.

Keď dieťa dostane horúčku, vždy je to stres pre rodičov. Inteligentný teplomer pomáha rodičom udržať telesnú teplotu pri horúčkovytých ochoreniach. Teplomer sa aplikuje na pokožku dieťaťa jemnou náplasťou. Po nainštalovaní aplikácie do smartfónu alebo tabletu môžete ihneď začať v reálnom čase merať teplotu s vysokou presnosťou. Ak teplota stúpne nad stanovenú hodnotu, ozve sa alarmové hlásenie. Aplikácia zaznamenáva teplotu v reálnom čase, vytvára teplotný graf do ktorého si môžete vkladať poznámky, napríklad o podaní liekov.

Obsah balenia

10ks samolepiacích náplastí

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info