Panel používateľa

iScreen VI - test na drogy zo slín

iScreen VI - test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

-AMP,COC,OPI,PCP,MET,THC- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, kokaínu, opiátov , metamfetamínu, fencyklidínu a kanabinoidov v ľudských slinách.

13,30 € s DPH

12,09 €

Skladové číslo: DT16

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Instant Technologies, Inc.

Jednorázový test zo slín pre zistenie prítomnosti až 6 skupín drog. Prevedenie testu je jednoduché a veľmi ľahké, preto je možné ho vykonať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Patentovaný zberný proces slín je bezpečný a čistý. Výsledok testu je ľahko odčítateľný a zrozumiteľný. Citlivosť testu a orientačný čas pre zachytenie drogy v slinách je uvedený v nasledujúcej tabuľke:

 

Skratka Testovaná droga Cut - off (ng/ml) Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP amfetamín 50  10 min - 72 hod
COC kokaín (crack, koke) 20 10 min - 24 hod 
OPI opiáty (morfín, kodeín, heroín) 40 1 hod - 7 až 21 hod 
MET metamfetamín (pervitín, extáza, speed)) 50 10 min - 72 hod
PCP fencyklidín 10  výrobca čas neuvádza
THC kanaboidy (marihuana, hašiš) 12  do 14 hod

 

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Testovaná osoba by pri testovaní nemala mať v ústach žiadne zbytky jedla alebo žuvačku. Pokiaľ sa tak stane, počkajte aspoň 10 minút a až potom vykonajte test.

  1. Vyberte test z ochranného obalu. Test sa skladá z testovacieho zariadenia a zbernej špachtle.
  2. Vložte zbernú špachtľu do úst a aktívne ňou vytierajte ústnu dutinu. Hubka na špachtli je spočiatku tvrdá. akonáhle nasiakne do seba sliny, začne postupne mäknúť. Jemne stlačte hubku medzi jazykom a zubami, aby sa lepšie nasiakla. Takto vykonávajte odber vzorky slín aspoň 3 minúty. Hubla na špachtli musí byť úplne mäkká, nasiaknutá dostatočným množstvom slín.
  3. Vyberte špachtľu z úst a vložte ju do zberného vŕšku testovacieho zariadenia. Zatlačte špachtľu smerom dole a otočte krúžkom v smere alebo v proti smere hodinových ručičiek o 90 stupňov (záleží na pôvodnej polohe krúžku). Počkajte 1 minútu.
  4. Po 1 minúte otočte krúžkom zasa späť o 90 stupňov.
  5. Počkajte 9 minút. Po tejto dobe by mali byť výsledky zreteľné.

Výsledky testu sú ľahko odčítateľné a zrozumiteľné:

Negatívny - Sfarbili sa všetky testovacie linky v testovacích oblastiach jednotlivých drog. Dve ružové linky sa musia objaviť aj v kontrolnej oblasti "C". Odtieň ružovej sa môže meniť u jednotlivých drog. Podstatné je, že sa prúžok objavil, bez ohľadu na intenzitu jeho sfarbenia. Vtedy možno považovať test za negatívny a teda že v slinách testovanej osoby nebola detekovaná žiadna droga ani je metabolit.

Pozitívny - Objavia sa dve ružové linky v kontrolnej oblasti "C". Neobjaví sa niektorá alebo všetky linky pre príslušné skupiny drog. V tom prípade test vyhodnotil, že koncentrácia drogy v slinách testovanej osoby, pri ktorej sa neobjavila žiadna ružová linka, je vyššia ako detekčná hranica (Cut-off) a teda je vysoká pravdepodobnosť, že testovaná osoba užila danú drogu.

Neplatný - Neobjaví sa kontrolná linka "C". Pravdepodobne bolo odobraté nedostatočné množstvo slín alebo sa nezachoval správny postup. Opakujte správny postup znovu použitín nového testu. Ak problém pretrváva, kontaktujte dovozcu.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie