iScreen VI - test na drogy zo slín

iScreen VI - test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

-AMP,COC,OPI,PCP,MET,THC- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, kokaínu, opiátov , metamfetamínu, fencyklidínu a kanabinoidov v ľudských slinách.

13,30 € s DPH

12,09 €

Skladové číslo: DT16

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Instant Technologies, Inc.

Jednorázový test zo slín pre zistenie prítomnosti až 6 skupín drog. Prevedenie testu je jednoduché a veľmi ľahké, preto je možné ho vykonať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Patentovaný zberný proces slín je bezpečný a čistý. Výsledok testu je ľahko odčítateľný a zrozumiteľný.

Citlivosť testu + orientačný čas zachytenia drogy po jej užití:

Skratka Testovaná droga Cut - off (ng/ml) Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP amfetamín 50  
COC kokaín (crack, koke) 20  
OPI opiáty (morfín, kodeín, heroín) 40  
MET metamfetamín (pervitín, extáza, speed)) 50  
PCP fencyklidín 10  
THC kanaboidy (marihuana, hašiš) 12  

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Testovaná osoba by pri testovaní nemala mať v ústach žiadne zbytky jedla alebo žuvačku. Pokiaľ sa tak stane, počkajte aspoň 10 minút a až potom vykonajte test.

  1. Vyberte test z ochranného obalu. Test sa skladá z testovacieho zariadenia a zbernej špachtle.
  2. Vložte zbernú špachtľu do úst a aktívne ňou vytierajte ústnu dutinu. Hubka na špachtli je spočiatku tvrdá. akonáhle nasiakne do seba sliny, začne postupne mäknúť. Jemne stlačte hubku medzi jazykom a zubami, aby sa lepšie nasiakla. Takto vykonávajte odber vzorky slín aspoň 3 minúty. Hubla na špachtli musí byť úplne mäkká, nasiaknutá dostatočným množstvom slín.
  3. Vyberte špachtľu z úst a vložte ju do zberného vŕšku testovacieho zariadenia. Zatlačte špachtľu smerom dole a otočte krúžkom v smere alebo v proti smere hodinových ručičiek o 90 stupňov (záleží na pôvodnej polohe krúžku). Počkajte 1 minútu.
  4. Po 1 minúte otočte krúžkom zasa späť o 90 stupňov.
  5. Počkajte 9 minút. Po tejto dobe by mali byť výsledky zreteľné.

Výsledky testu sú ľahko odčítateľné a zrozumiteľné:

Negatívny - Sfarbili sa všetky testovacie linky v testovacích oblastiach jednotlivých drog. Dve ružové linky sa musia objaviť aj v kontrolnej oblasti "C". Odtieň ružovej sa môže meniť u jednotlivých drog. Podstatné je, že sa prúžok objavil, bez ohľadu na intenzitu jeho sfarbenia. Vtedy možno považovať test za negatívny a teda že v slinách testovanej osoby nebola detekovaná žiadna droga ani je metabolit.

Pozitívny - Objavia sa dve ružové linky v kontrolnej oblasti "C". Neobjaví sa niektorá alebo všetky linky pre príslušné skupiny drog. V tom prípade test vyhodnotil, že koncentrácia drogy v slinách testovanej osoby, pri ktorej sa neobjavila žiadna ružová linka, je vyššia ako detekčná hranica (Cut-off) a teda je vysoká pravdepodobnosť, že testovaná osoba užila danú drogu.

Neplatný - Neobjaví sa kontrolná linka "C". Pravdepodobne bolo odobraté nedostatočné množstvo slín alebo sa nezachoval správny postup. Opakujte správny postup znovu použitín nového testu. Ak problém pretrváva, kontaktujte dovozcu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info