Panel používateľa

iScreen VI - test na drogy zo slín

iScreen VI - test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

-AMP,COC,OPI,PCP,MET,THC- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, kokaínu, opiátov , metamfetamínu, fencyklidínu a kanabinoidov v ľudských slinách.

13,30 € s DPH

12,09 €

Skladové číslo: DT16

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Instant Technologies, Inc.

Jednorázový test zo slín pre zistenie prítomnosti až 6 skupín drog. Prevedenie testu je jednoduché a veľmi ľahké, preto je možné ho vykonať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Patentovaný zberný proces slín je bezpečný a čistý. Výsledok testu je ľahko odčítateľný a zrozumiteľný. Citlivosť testu a orientačný čas pre zachytenie drogy v slinách je uvedený v nasledujúcej tabuľke:

 

Skratka Testovaná droga Cut - off (ng/ml) Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP amfetamín 50  10 min - 72 hod
COC kokaín (crack, koke) 20 10 min - 24 hod 
OPI opiáty (morfín, kodeín, heroín) 40 1 hod - 7 až 21 hod 
MET metamfetamín (pervitín, extáza, speed)) 50 10 min - 72 hod
PCP fencyklidín 10  výrobca čas neuvádza
THC kanaboidy (marihuana, hašiš) 12  do 14 hod

 

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Testovaná osoba by pri testovaní nemala mať v ústach žiadne zbytky jedla alebo žuvačku. Pokiaľ sa tak stane, počkajte aspoň 10 minút a až potom vykonajte test.

  1. Vyberte test z ochranného obalu. Test sa skladá z testovacieho zariadenia a zbernej špachtle.
  2. Vložte zbernú špachtľu do úst a aktívne ňou vytierajte ústnu dutinu. Hubka na špachtli je spočiatku tvrdá. akonáhle nasiakne do seba sliny, začne postupne mäknúť. Jemne stlačte hubku medzi jazykom a zubami, aby sa lepšie nasiakla. Takto vykonávajte odber vzorky slín aspoň 3 minúty. Hubla na špachtli musí byť úplne mäkká, nasiaknutá dostatočným množstvom slín.
  3. Vyberte špachtľu z úst a vložte ju do zberného vŕšku testovacieho zariadenia. Zatlačte špachtľu smerom dole a otočte krúžkom v smere alebo v proti smere hodinových ručičiek o 90 stupňov (záleží na pôvodnej polohe krúžku). Počkajte 1 minútu.
  4. Po 1 minúte otočte krúžkom zasa späť o 90 stupňov.
  5. Počkajte 9 minút. Po tejto dobe by mali byť výsledky zreteľné.

Výsledky testu sú ľahko odčítateľné a zrozumiteľné:

Negatívny - Sfarbili sa všetky testovacie linky v testovacích oblastiach jednotlivých drog. Dve ružové linky sa musia objaviť aj v kontrolnej oblasti "C". Odtieň ružovej sa môže meniť u jednotlivých drog. Podstatné je, že sa prúžok objavil, bez ohľadu na intenzitu jeho sfarbenia. Vtedy možno považovať test za negatívny a teda že v slinách testovanej osoby nebola detekovaná žiadna droga ani je metabolit.

Pozitívny - Objavia sa dve ružové linky v kontrolnej oblasti "C". Neobjaví sa niektorá alebo všetky linky pre príslušné skupiny drog. V tom prípade test vyhodnotil, že koncentrácia drogy v slinách testovanej osoby, pri ktorej sa neobjavila žiadna ružová linka, je vyššia ako detekčná hranica (Cut-off) a teda je vysoká pravdepodobnosť, že testovaná osoba užila danú drogu.

Neplatný - Neobjaví sa kontrolná linka "C". Pravdepodobne bolo odobraté nedostatočné množstvo slín alebo sa nezachoval správny postup. Opakujte správny postup znovu použitín nového testu. Ak problém pretrváva, kontaktujte dovozcu.

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info