Panel používateľa

IMUTEST - Test alergie na pele tráv

IMUTEST - Test alergie na pele tráv

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Citlivosť na pele rastlín, známa aj ako senná nádcha, je jednou z najrozšírenejších alergií. S testom IMUTEST ľahko zistíte, či Vašu nádchu a kýchanie spôsobuje práve tento alergén.

24,99 € s DPH

22,72 €

Skladové číslo: ZT38

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 27.11.2020

Výrobca: Imutest Ltd.

Ak Vás trápi slzenie očí, nádcha alebo pretrvávajúci kašeľ, môžete byť alergický na jeden z najčastejších vzduchom prenášaných alergénov - na pele tráv. Imutest na pele tráv je založený na detekcii protilátok proti peľu tráv v krvi. Klinické štúdie preukázali, že tento zdravotný test na domáce použitie je rovnako spoľahlivý ako laboratórny test. Preto si ho môžete previesť ľahko, pohodlne, v domácom prostredí a výsledok zistíte do 30-tich minút.

Príznaky alergie na pele tráv:

  • Slzenie očí
  • Nádcha, kašeľ
  • Sipot, dýchavičnosť až astma

V prípade pozitívneho výsledku testu Vám odporúčame navštíviť Vášho lekára. Výsledky testu sú iba informatívne, ale spoľahlivo pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénom, ktorý Vám škodí. 


Testovaná vzorka - Kapilárna krv odobratá pichnutím do prsta.

Princíp testu - Špecifické testy na alergie Imutest založené na protilátkach IgE predstavujú jednoduchý, bezpečný a presný spôsob detekcie vysokých hladín alergických protilátok označovaných ako imunoglobulín E (IgE) v krvi. Vysoká hladina IgE je spojená so zvýšenou citlivosťou na alergény.

Presnosť testu - Testy rady Imutest sú veľmi presné. Test alergie na pele tráv (na sennú nádchu) v klinickej štúdii vykázal špecificitu 95,8% a senzitivitu 100%.

Výhody testu IMUTEST

  • Rýchly a jednoduchý zdravotný test na alergiu na domáce použitie
  • Presný ako testy u lekára
  • Výsledky testu do 30 minút - nie je potrebné čakať na výsledky niekoľko dní

Viac o rade testov IMUTEST

Imutest® na alergie je kompletný rad domácich preventívnych testov, ktoré pomáhajú ľuďom s astmou, ekzémami a inými s alergiou súvisiacimi ochoreniami zistiť, čo by mohlo byť spúšťačom ich príznakov.

Predstavujú klinicky overené IgE krvné testy alergií, presne také, aké sa používajú v nemocničných laboratóriách.

rýchle, jednoduché, bezpečné a poskytujú klinicky overené výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Ponúkajú pohodlný a spoľahlivý spôsob ako zistiť, na ktoré z najčastejších alergénov ste citlivý a to do 30 minút a v pohodlí Vášho domova. Môžete ich použiť v ktorékoľvek ročné obdobie a Váš výsledok nie je ovplyvnený užívanými liekmi.

Stačí pridať kvapku krvi získanú bezpečne a ľahko z pichnutia do prsta. Imutest® testovacia sada zistí zvýšené hladiny alergických protilátok IgE v krvi rovnako ako laboratórne testy.

Tieto testy sú jediné IgE testy na svete schválené na domáce použitie. Všeobecný test na alergie je vhodný pre dospelých a deti nad 6 rokov. Ostatné testy z radu Imutest® môžu použiť dospelí a deti všetkých vekových kategórií.

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info