Panel používateľa

IMUTEST - Test alergie na vajcia

IMUTEST - Test alergie na vajcia

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Rýchly diagnostický test na bezpečné a spoľahlivé odhalenie jednej z potravinových alergií - alergie na vaječný bielok.

22,50 € s DPH

20,45 €

Skladové číslo: ZT40

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 19.1.2021

Výrobca: Imutest Ltd.

Vajíčka patria k najvýznamnejším potravinovým alergénom, pretože potravinové alergie majú väčšinou bielkovinový charakter. Vaječný bielok je popri alergii na bielkovinu kravského mlieka druhým najčastejším alergénom u detí.

Príznaky alergie: 

  • Svrbenie, opuch pier a tváre
  • Kašeľ, dýchavičnosť a piskot, astma
  • Suché, svrbivé hrdlo a jazyk
  • Svrbenie kože, vyrážky, ekzém
  • Hnačka, plynatosť, vracanie
  • Bolesti hlavy alebo anafylaxia

Test na alergiu na vajcia je založený na detekcii protilátok IgE v krvi. S jeho pomocou zistíte rýchlo, bezpečne, jednoducho a v pohodlí domova, či ste alebo nie ste alergický na vaječný bielok. Podobná technika sa používa aj v laboratóriách.

V prípade pozitívneho výsledku testu Vám odporúčame navštíviť Vášho lekára. Výsledky testu sú iba informatívne, ale spoľahlivo pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénom, ktorý Vám škodí. 


Testovaná vzorka - Kapilárna krv odobratá pichnutím do prsta.

Princíp testu - Špecifické testy na alergie Imutest založené na protilátkach IgE predstavujú jednoduchý, bezpečný a presný spôsob detekcie vysokých hladín alergických protilátok označovaných ako imunoglobulín E (IgE) v krvi. Vysoká hladina IgE je spojená so zvýšenou citlivosťou na alergény.

Presnosť testu - Testy rady Imutest sú veľmi presné. Test alergie na vajcia v klinickej štúdii vykázal špecificitu 100% a senzitivitu 100%.

Výhody testu IMUTEST

  • Rýchly a jednoduchý zdravotný test na alergiu na domáce použitie
  • Presný ako testy u lekára
  • Výsledky testu do 30 minút - nie je potrebné čakať na výsledky niekoľko dní

Viac o rade testov IMUTEST

Imutest® na alergie je kompletný rad domácich preventívnych testov, ktoré pomáhajú ľuďom s astmou, ekzémami a inými s alergiou súvisiacimi ochoreniami zistiť, čo by mohlo byť spúšťačom ich príznakov.

Predstavujú klinicky overené IgE krvné testy alergií, presne také, aké sa používajú v nemocničných laboratóriách.

rýchle, jednoduché, bezpečné a poskytujú klinicky overené výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Ponúkajú pohodlný a spoľahlivý spôsob ako zistiť, na ktoré z najčastejších alergénov ste citlivý a to do 30 minút a v pohodlí Vášho domova. Môžete ich použiť v ktorékoľvek ročné obdobie a Váš výsledok nie je ovplyvnený užívanými liekmi.

Stačí pridať kvapku krvi získanú bezpečne a ľahko z pichnutia do prsta. Imutest® testovacia sada zistí zvýšené hladiny alergických protilátok IgE v krvi rovnako ako laboratórne testy.

Tieto testy sú jediné IgE testy na svete schválené na domáce použitie. Všeobecný test na alergie je vhodný pre dospelých a deti nad 6 rokov. Ostatné testy z radu Imutest® môžu použiť dospelí a deti všetkých vekových kategórií.

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info