Panel používateľa

Všeobecné informácie o diagnostických testoch

Prevencia zachraňuje životy

Prevencia zachraňuje životy


Naše zdravie – má nevyčísliteľnú hodnotu a snaha o jeho zachovanie by mala byť na prvom mieste. Prevencia je dôležitá. Zdravie je dôležité!

Každodenný zhon a stres, ktorý nás obklopuje, nám často nedovolí povšímnúť si prvé príznaky, symptómy začínajúcich ochorení. A napokon, keď už niečo nežiadúce na našom zdraví spozorujeme, návštevu lekára odkladáme, až kým nás naše zdravotné problémy neprevalcujú.

Je príčinou mojej únavy a dýchavičnosti nedostatok železa? Môže za moju nadváhu, padanie vlasov či suchú pleť štítna žľaza? Môže za moje zmeny nálad, návaly tepla a rozhádzaný menštruačný cyklus nastupujúca menopauza? Aká je moja krvná skupina? Mám alergiu? Je mnoho otázok na ktoré nám už v dnešnej dobe vedia dať jednoduchú a presnú odpoveď domáce diagnostické testy.

Prevencia je prvým krokom k udržaniu zdravia. PREVENTÍVNE ZDRAVOTNÉ TESTY nám pomáhajú prevziať kontrolu nad naším zdravotným stavom.

PREVENCIA ZACHRAŇUJE ŽIVOTY.

Parametre spoľahlivosti testu

Senzitivita

Špecificita

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info