Panel používateľa

Gluten Alarm - rapidtest

Gluten Alarm - rapidtest

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Prvým krokom skríningu celiakie je vykonanie efektívneho rýchlotestu pomocou krvnej vzorky. Fungovanie testov je založené na meraní protilátok typu IgA proti tkanivovej transglutamináze (tTG).

16,50 € s DPH

15 €

Skladové číslo: ZT97

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Streda 27.10.2021

Výrobca: VEDA.LAB FR

Celiakia je celoživotná autoimunitná choroba postihujúca tenké črevo, ktorá sa môže vyskytnúť u osôb s genetickou predispozíciou. Ochorenie je spôsobené intoleranciou na potraviny obsahujúce glutén (proteínový komplex v pšenici, jačmeni a raži). Podľa odhadov postihuje 1% ľudí na celom svete. Typické príznaky sú nasledovné: chronická hnačka, bolesti brucha, nadúvanie, schudnutie, anémia, osteoporóza, chronická únava, pomalý rast u detí. Po diagnostikovaní ochorenia je v súčasnosti jedinou známou účinnou liečbou celoživotná prísna bezlepková diéta. Prvým krokom skríningu celiakie je vykonanie efektívneho rýchlotestu pomocou krvnej vzorky.

______________________________

Testovaná vzorka - Kapilárna krv odobratá z prsta.

Princíp testu - Gluten Alarm je špecifický imunologický rýchlotest na detekciu protilátok IgA proti tTG. Fungovanie testu je zamerané na meraní protilátok typu IgA proti tkanivovej transglutamináze (tTG).

Presnosť testu - Na základe prieskumov je presnosť rýchlotestu viac ako 97%, čo zodpovedá presnosti klinických vyšetrení. 

Výhody testu Gluten Alarm - rapidtest

  • Jednoduché a rýchle použitie.
  • Okamžitý výsledok, z kvapky krvi.
  • Test môže vykonať ktokoľvek a to jednoducho u seba doma.
  • Spoľahlivý, 97% presnosť.
  • Výsledok do 20 minút.

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info