Panel používateľa

Veroval Chlamýdie

Veroval Chlamýdie

Hodnotenie produktu: 3.92/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

Zistite, či ste infikovaní baktériou Chlamydia trachomatis, ktorá sa prenáša pohlavným stykom. Rýchlu a spoľahlivú odpoveď dá diagnostický test na preukázanie infekcie chlamýdiami.

17,10 € s DPH

15,54 €

19 € s DPH Zľava 1,90 €

Skladové číslo: ZT78

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.9.2021

Výrobca: HARTMANN - RICO spol. s.r.o.

Baktéria Chlamydia trachomatis je druh prenášaný pohlavným stykom, ktorý vyvoláva infekcie urogenitálneho traktu. Infekcie spôsobené chlamýdiami prebiehajú väčšinou bez príznakov, môžu však vyvolať zápaly očí, močových ciest a artritídu. Neliečené infekcie majú často za následok neplodnosť a zvyšujú riziko mimomaternicového tehotenstva a predčasného pôrodu.

Rýchlotest na chlamýdie umožní rýchlo určiť, či ste infikovaní baktériou Chlamydia trachomatis. Pri pozitívnom výsledku testu sa o ďalšom postupe poraďte s lekárom. 

Tento test je určený len pre ženy (je potrebný vaginálny výter), nie je vhodný na použitie v tehotenstve, počas menštruácie a 3 dni po nej alebo počas infekcie močových ciest.

______________________________

Testovaná vzorka - Vaginálny výter.

Princíp testu - Spočíva v zistení baktérie Chlamydia trachomatis (hraničná hodnota: približne 2,5μg EB/ml) po výtere z vaginálneho traktu a tým zodpovedá najmodernejšiemu stavu lekárskeho výskumu.

Presnosť testu - Rýchlotest na chlamýdie bol vyvinutý tak, aby i v domácom prostredí bolo možné test vykonať s presnosťou a spoľahlivosťou modernej diagnostiky.

Tento test dosiahol pri klinickom hodnotení výkonu s 596 účastníkmi v porovnaní s metódou PCR (polymeráza - reťazová reakcia) diagnostickú citlivosť 85,7% a diagnostickú špecifickosť 98,3%. Bola tiež vykonaná laická štúdia s 56 skúšobnými užívateľkami. Z 56 skúšobných užívateliek 54 užívateliek interpretovalo výsledok správne.

Presnosť testu Veroval Chlamýdie preukázaná štúdiou funkčnosti je teda vyššia ako 97 %.

Výhody testu Veroval Chlamýdie

Rýchle a jednoduché vykonanie testu
Laboratórium nie je potrebné
Jednoznačný výsledok testu
Ľahko zrozumiteľný návod na použitie

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Chlamýdia TEST

  Chlamýdia TEST slúži k detekcii baktérie Chlamydia trachomatis,...

  21 € s DPH

  19,09 €

  Dostupnosť: Dočasne nedostupné

 • Test na Chlamýdie Trachomatis

  Test na Chlamýdie Trachomatis umožní zo vzorky pošvového steru...

  17,90 € s DPH

  16,27 €

  Dostupnosť: Skladom

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info