Panel používateľa

Tráviaca sústava - rapidtest

Tráviaca sústava - rapidtest

Hodnotenie produktu: 4.17/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Rýchly test na diagnostiku voľným okom nezistiteľných krvácaní objavujúcich sa v stolici, ktoré môžu signalizovať anomálie tráviaceho systému.

5,01 € s DPH

4,55 €

Skladové číslo: ZT75

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.9.2021

Výrobca: VEDA.LAB FR

Keďže symptómy nie sú viditeľné, je dôležité presvedčiť sa pomocou testu Tráviaca sústava - rapidtest, že Váš tráviaci trakt je zdravý. Test na skryté krvácanie by sa mal vykonávať aspoň raz ročne od dosiahnutého 45 roku života, aby ste sa presvedčili o celistvosti prívodného kanálu, alebo aby ste sa v čas obrátili k svojmu lekárovi v záujme uchovaniu Vášho zdravia.

Pozitívny výsledok testu môže signalizovať rôzne ochorenia tráviaceho systému, napr. vredy, polypy, kolitída, trhliny konečníka, rakovinu hrubého čreva alebo krvácanie ústnej dutiny.

Rýchlotest je imunologickým testom vyvinutý na samodiagnostiku krvi v stolici. Vykonanie testu nevyžaduje žiadnu špeciálnu diétnu predprípravu. Pre zaručenie spoľahlivého výsledku a zistenie pravdepodobnosti prerušovaného krvácania sa zber vzorky stolice vykonáva počas 3 po sebe idúcich dní.

_____________________________

Testovaná vzorka - Stolica. Vzorka sa odoberá počas 3 po sebe idúcich dní a následne sa otestuje.

Princíp testu - Rany na sliznici žalúdka a čriev sa často prejavujú krvácaním, ktoré je možné preukázať špeciálnym rýchlotestom na tráviacu sústavu. Test detekuje krv (hemoglobín) v stolici. Pravdepodobnosť preukázateľnosti skrytého krvácania je vyššia po odbere vzorky počas 3 po sebe nasledujúcich dní.

Presnosť testu - Hodnotiace správy poukazujú na celkovú zhodu s inými referenčnými metódami minimálne 93%.

Výhody testu Tráviaca sústava - rapidtest

  • jednoduché použitie
  • diskrétnosť
  • testovať sa môžete u seba doma
  • spoľahlivý výsledok zo vzoriek stolice 3 dní,
  • presnosť 93%,
  • pred vykonaním testu nie je potrebné dodržiavanie žiadnej diéty

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info