Panel používateľa

Certifikovaný slinový antigénový test NewGene COVID-19

Certifikovaný slinový antigénový test NewGene COVID-19

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Antigénový test na COVID-19 zo vzorky slín. Certifikovaný test využívaný a registrovaný vo viacerých krajinách EÚ (napr. CZ, UK, IT, FR a pod), ponúka vysoko presné a spoľahlivé výsledky. URČENÉ NA LEN PROFESIONÁLNE POUŽITIE.

7,20 € s DPH

6,55 €

Skladové číslo: ZT113

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Streda 27.10.2021

Výrobca: NewGene Bioengineering Co., Ltd.

Test je určený na kvalitatívnu detekciu nového koronavírusu vo vzorkách slín. 

COVID-19 je akútne respiračné infekčné ochorenia, ktoré postihuje ľudí bez ohľadu na vek. Hlavným zdrojom infekcie sú bezpríznakoví nosiči vírusu. Na základe súčasných epidemiologických výskumov je inkubačná doba 1 až 14 dní, väčšinou 3 až 7 dní. Hlavné prejavy zahŕňajú horúčku, únavu, suchý kašeľ, nosovú kongesciu, nádchu, v niektorých prípadoch sa tiež vyskytuje bolesť v krku, myalgia , hnačka strata chuti a čuchu.

Kit pre detekciu antigénu COVID-19 NewGene je imunochromatografický test, ktorý používa vysoko citlivé monoklonálne protilátky k detekcii nukleokapsidového proteínu zo SARS-CoV-2. Limitná hodnota detekcie tetsu je 0,05 ng/mL SARS-CoV-2 nukleokapsidového proteínu.

Presnosť testu

Výrobca aj na základe vykonanej štúdie uskutočnenej na 209 vzorkách deklaruje pri testovaní zo slín nasledujúce paramentre testu: 

  • Senzitivita - 97,3%
  • Špecificita - 99,0%
  • Celková presnosť 98,1%

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info