Panel používateľa

Test na menopauzu KlimaSei 2ks

Test na menopauzu KlimaSei 2ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

KlimaSei je rýchly diagnostický test na domáce použitie a je určený na zistenie prítomnosti ľudského folikulostimulačného hormónu (FSH) vo vzorke moču. KlimaSei umožňuje stanoviť koncentráciu Vášho hormónu FSH, a tým zistiť, či sa nachádzate v klimaktériu (perimenopauze alebo menopauze).

11,90 € s DPH

10,82 €

Skladové číslo: ZT108

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.9.2021

Výrobca: NanoRepro AG

Menopauza sa vzťahuje k obdobiu života ženy, kedy sa zastavuje jej menštruačný cyklus. Obdobie vedúce k menopauze sa nazýva perimenopauza. Klinicky je menopauza definovaná ako okamih, v ktorom žena nemala menštruáciu 12 mesiacov po sebe. Menopauza je prirodzený fyziologický proces v priebehu života ženy, ktorý sa vo väčšine prípadov objavuje medzi 45 a 55 rokom.

Hormón FSH stimuluje rast a dozrievanie ovariálnych folikulov behom menštruačného cyklu. U žien s normálnym, pravidelným cyklom hladina FSH kolíše do 25 mIU/ml uprostred cyklu. Menopauza je pozorovateľná na základe zmeny hladín pohlavných hormónov a s tým spojených symptómov. Keďže telo produkuje čoraz menej estrogénov (tieto hormóny okrem iného spúštajú ovuláciu), produkcia hormónu FSH sa zvyšuje s cieľom zvýšiť produkciu estrogénov vo vaječníkoch. To vedie k zvýšeniu hladín hormónu FSH s priemerom približne 110 mIU/ml, ale možným maximom až do 500 mIU/ml.

Test je určený pre ženy, ktoré chcú vedieť, či sú ich symptomy, ako je nepravidelná menštruácia, návaly tepla, vaginálna suchosť, vypadávanie vlasov alebo problémy so spánkom, súčasťou štádia menopauzy. Následne môžete podniknúť kroky potrebné pre udržanie zdravia a znížiť zdravotné rizika spojené s menopauzou, ako je napríklad osteoporóza, hypertenzia alebo zvýšená hladina cholesterolu v krvi.

KlimaSei je rýchly diagnostický test na domáce použitie a je určený na zistenie prítomnosti ľudského folikulostimulačného hormónu (FSH) vo vzorke moču. KlimaSei umožnuje stanoviť koncentráciu Vášho hormónu FSH, a tým zistiť, či sa nachádzate v klimaktériu (perimenopauze alebo menopauze).

______________________________

Testovaná vzorka - Vzorka prvého ranného moču.

Princíp testu - Imunochromatografický rýchly test KlimaSei® detekuje prítomnosť hodnoty FSH cez 25 mIU/ml vo vzorke moču. Pokiaľ vzorka obsahuje FSH, tak dôjde k naviazaniu na protilátky proti FSH v testovacej pozícii. Na základe interakcie s protilátkami proti FHS značenými koloidným zlatom sa vytvorí viditeľná červená čiarka v testovacej pozícii („T"). Test tiež obsahuje kontrolný systém s kontrolnou pozíciou („C").

Presnosť testu - Presnosť testu uvedená výrobcom je > 99,9 %. Referenčný test na 492 vzorkách ukázal viac ako 99,9% senzitivitu a viac ako 99% špecificitu testu.

Výhody testu KlimeSei

 • Klinicky overený test na diagnostiku menopauzy
 • Jednoduché použitie v pohodlí domova
 • Výsledok do 5 minút
 • 2 testy v balení
 • Nemecký výrobca
 • Rovnako spoľahlivý ako štandardné laboratórne testy z krvi
 • CE a ISO certifikácia

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Menopauza TEST

  Rýchly domáci diagnostický test na rozpoznanie obdobia menopauzy.

  9,20 € s DPH

  8,36 €

  Dostupnosť: Skladom

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info