Panel používateľa

Respirátor MB 30 V FFP3 NR D

Respirátor MB 30 V FFP3 NR D

Hodnotenie produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Certifikovaný respirátor FFP3 na ochranu dýchacích ciest pred aerosólami pevných a kvapalných častíc.

7,20 € s DPH

6 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.9.2021

Výrobca: MB Filter Polska

Podľa zákona, ktorý vstúpil do platnosti 6.4.2020, musí každý z našich zákazníkov pri objednaní ochranných pomôcok kategórie FFP2 s výdychovým ventilom a FFP3 čestne prehlásiť, že ochranné pomôcky bude používať iba k náplni svojej práce, v súlade s týmto zákonom. Znenie zákona nájdete TU. Čestné vyhlásenie, ktoré JE POTREBNÉ vyplnené zaslať na adresu obchod@zdravotnetesty.sk. Vzor čestného vyhlásenia nájdete nižšie (PDF).

Jednorazová filtračná polomaska / respirátor ​​MB 30 V FFP3 NR D je kompletné dýchacie ochranné zariadenie, ktoré sa používa na ochranu pred aerosólmi pevných a kvapalných častíc. Polomasky na filtrovanie častíc sú určené na ochranu dýchacích ciest pred aerosólmi pevných častíc alebo aerosólmi na báze vody (prach, dym) a tekutých aerosólov (hmla) za predpokladu, že koncentrácia týchto aerosólov v rozptýlenej fáze nepresiahne 20 x TLV. Tvárová časť polomasky má nosovú sponu, výdychový ventil a dva nenastaviteľné hlavové popruhy vyrobené zo syntetických gumových pásov. Respirátor je možné ľahko prispôsobiť tvaru tváre a počas dlhého používania zostáva pohodlná. Výdychový ventil znižuje koncentráciu oxidu uhličitého a vlhkosť vo vnútri masky a odpor pri výdychu.

Filtračná polomaska / respirátor MB 30 V FFP3 NR D splňa požiadavky a vyhovuje normám: 

  • EN 149: 2001 + A1: 2009, „Ochranné prostriedky dýchacích orgánov - Filtračné polomasky na ochranu pred časticami - Požiadavky, testovanie, označovanie"
  • Smernica 89/686 / EHS
  • CE 1437
  • Certifikát: WE / S / 2700/2017

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info