Panel používateľa

Respirátor FFP3 OXYline X 310SV RD

Respirátor FFP3 OXYline X 310SV RD

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Filtračná polomaska ​​FFP3 OXYline X 310SV RD je určená na ochranu dýchacích ciest pred jedovatými a zdraviu škodlivými prachmi, dymami a aerosólami v ovzduší.

6 € s DPH

5 €

Skladové číslo: OP17

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.9.2021

Výrobca: Oxyline Sp. z o.o.

Podľa zákona, ktorý vstúpil do platnosti 6.4.2020, musí každý z našich zákazníkov pri objednaní ochranných pomôcok kategórie FFP2 s výdychovým ventilom a FFP3 čestne prehlásiť, že ochranné pomôcky bude používať iba k náplni svojej práce, v súlade s týmto zákonom. Znenie zákona nájdete TU. Čestné vyhlásenie, ktoré JE POTREBNÉ vyplnené zaslať na adresu obchod@zdravotnetesty.sk. Vzor čestného vyhlásenia nájdete nižšie (PDF).

Maska na ochranu dýchacích orgánov s triedou ochrany FFP3 ponúka maximálnu možnú mieru ochrany pred škodlivinami v dýchanom vzduchu. Vďaka maximálnej celkovej miere netesnosti na úrovni 5 % a požadovanej minimálnej 99 % úrovni ochrany pred časticami s veľkosťou do 0,6 μm dokáže filtrovať jedovaté, rakovinotvorné a rádioaktívne častice. Tieto masky na ochranu dýchacích ciest sa dajú používať v pracovných prostrediach s maximálne 30-násobným prekročením najvyššej hodnoty vystavenia pri práci.

Filtračná polomaska ​​X 310SV FFP3 RD pozostáva z:

• polypropylénového viacvrstvového filtračného materiálu
• nosová svorka na formátovanie polomasky v nose
• plastový výdyhový ventil
• popruhy na čelenky vyrobené z opletených gumových nití
• upevnenie remienkov na hlavu z plastu
• nosné tesnenie vyrobené z polyuretánovej peny.
• vnútorná vložka, ktorá zlepšuje tesnosť a pohodlie pri používaní.

Filtračná polmaska OXYline je skonštruovaná tak, aby ste s ňou mohli ľahko dýchať počas celej pracovnej zmeny. Vďaka anatomickému tvaru a nosovej svorke a podkladovej pene sa polomaska ​​ľahko prispôsobí väčšine tvarov tváre, aby sa tak zabezpečila potrebná tesnosť.

POŽIADAVKY: Respirátory OXYLINE sú v súlade s:

  • európskou harmonizovanou normou PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) „ Ochranné prostriedky dýchacích orgánov - filtračné respirátory na ochranu pred časticami. Požiadavky, testovanie, označovanie"
  • Harmonizačné právne predpisy EÚ: nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/425 z 9. marca 2016. o osobných ochranných pomôckach ao zrušení smernice Rady 89/686 / EHS o aproximácii

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info