Panel používateľa

Včasný tehotenský test Viola

Včasný tehotenský test Viola

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Rýchly diagnostický test typu midstream na jednoduché a spoľahlivé zistenie tehotenstva už od 10. dňa po oplodnení.

2,85 € s DPH

2,59 €

Skladové číslo: ZT81

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Care Diagnostica

Najdôležitejšie tehotenské hormóny sú estrogén, progesterón a hCG (ľudksý choriogonadotropín). Hladina hCG v moči zdravej a netehotnej ženy je v rozpätí od 0 - 10 IU/L (medzinárodná jednotka na liter). Pri tehotenstve už v prvých dňoch po oplodnení začína koncentrácia hCG stúpať. Do desiateho týždňa tehotenstva dosiahne hladina hCG hodnoty až 230 000 IU/L. Po pôrode koncentrácia hCG rýchlo klesá a v priebehu niekoľkých týždňov dosiahne opäť normálne hodnoty. Preto sa koncentrácia hCG veľmi dobre hodí na diagnózu tehotenstva.

Hraničná hodnota, ktorá poukazuje na tehotenstvo, je 10 IU/L. Pomocou tohto tehotenského testu Viola, ktorý je už v podobnej forme roky úspešne používaný na klinikách a v lekárskej praxi, máte možnosť mať rýchlo vo veci jasno. Tento včasný tehotenský test Vám ukáže, či ste tehotná, akonáhle je koncentrácia hCG vo Vašom moči 12IU/L a preto je vhodný na použitie už niekoľko dní pred vynechaním periódy (asi 10 dní po pohlavnom styku).

______________________________

Testovaná vzorka - Moč. Pre čo najpresnejší výsledok v rannom štádiu sa odporúča použiť ranný moč, ktorý je najviac koncentrovaný.

Princíp testu - Test je imunologickým dôkazom ľudského choriogonatropínu (hCG) v moči, pričom detekčná hranica je 12IU/L.

Presnosť testu - Hoci je test veľmi presný, napriek tomu môže dôjsť vo veľmi zdriedkavých prípadoch k chybnému výsledku. Ak je koncentrácia hCG v moči príliš nízka (napr.lebo moč je príliš riedky, lebo test bol vykonaný príliš skoro, lebo ide o ektopické, t.j. mimomaternicové tehotenstvo, môže byť výsledok testu negatívny, hoci tehotenstvo existuje. Lieky alebo ochorenia (napr. trofoblastické choroby), ktoré ovplyvňujú hladinu hCG, môžu výsledok tiež skresliť. 

Výhody testu Včasný tehotenský test Viola

 •  Jednoduché prevedenie - test možno použiť aj priamo pod prúdom moču, nie je nutné odoberať moč do odberovej nádobky.
 • Rýchly a presný výsledok - už do 5 minút
 • Citlivý test - možno ho vykonať už na 10 dní po pohlavnom styku

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • BABY duo TEST

  Spoľahlivé HCG testovacie prúžky ukážu výsledok už v prvých dňoch...

  2,75 € s DPH

  2,50 €

  Dostupnosť: Skladom

 • BABY mono TEST

  Testovací prúžok stanoví tehotenstvo už od 7. dňa po počatí ešte...

  1,90 € s DPH

  1,73 €

  Dostupnosť: Skladom

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info