Panel používateľa

iScreen V - test na drogy zo slín

iScreen V - test na drogy zo slín

Hodnotenie produktu: 4/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

-AMP,COC,OPI,MET,THC- Jednorázový test na zistenie amfetamínu, kokaínu, opiátov , metamfetamínu a kanabinoidov v ľudských slinách.

8,54 € s DPH

7,76 €

8,70 € s DPH Zľava 0,17 €

Skladové číslo: DT17

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Innovacon, Inc. ,USA

Jednorázový chromatografický test zo slín pre kvalitné zistenie až 5 skupín drog. Prevedenie testu je jednoduché a veľmi ľahké, preto je možné ho vykonať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Patentovaný zberný proces slín je bezpečný a čistý. Citlivosť testu a orientačný čas pre zachytenie drogy v slinách je uvedený v nasledujúcej tabuľke:

 

Skratka Testovaná droga Cut-off (ng/ml) Preukázateľnosť v slinách od posledného užitia
AMP amfetamín 50 10 min - 72 hod 
COC kokaín (crack, koke) 20 10 min -72 hod 
OPI opiáty (morfín, kodeín, heroín) 40 1 hod - 72 hod 
MET metamfetamín (pervitín, extáza, speed)) 50 10 min - 72 hod 
THC kanaboidy (marihuana, hašiš) 12 1 hod - 14 hod 

 

Postup vykonania testu je veľmi jednoduchý:

Testovaná osoba by pri testovaní nemala mať v ústach žiadne zbytky jedla alebo žuvačku. Pokiaľ sa tak stane, počkajte aspoň 10 minút a až potom vykonajte test.

  1. Vyberte test z ochranného obalu. Test sa skladá z testovacieho zariadenia a zbernej špachtle.
  2. Vložte zbernú špachtľu do úst a aktívne ňou vytierajte ústnu dutinu. Hubka na špachtli je spočiatku tvrdá. akonáhle nasiakne do seba sliny, začne postupne mäknúť. Jemne stlačte hubku medzi jazykom a zubami, aby sa lepšie nasiakla. Takto vykonávajte odber vzorky slín aspoň 3 minúty. Hubka na špachtli musí byť úplne mäkká, nasiaknutá dostatočným množstvom slín.
  3. Vyberte špachtľu z úst a vložte ju do zberného vŕšku testovacieho zariadenia. Zatlačte špachtľu smerom dole a otočte krúžkom v smere alebo v proti smere hodinových ručičiek o 90 stupňov (záleží na pôvodnej polohe krúžku). Počkajte 1 minútu.
  4. Po 1 minúte otočte krúžkom zasa späť o 90 stupňov. 
  5. Počkajte 9 minút. Po tejto dobe by mali byť výsledky zreteľné.

Výsledky testu sú ľahko odčítateľné a zrozumiteľné:

Negatívny - Sfarbili sa všetky testovacie linky v testovacích oblastiach jednotlivých drog. Dve ružové linky sa musia objaviť aj v kontrolnej oblasti "C". Odtieň ružovej sa môže meniť u jednotlivých drog. Podstatné je, že sa prúžok objavil, bez ohľadu na intenzitu jeho sfarbenia. Vtedy možno považovať test za negatívny a teda že v slinách testovanej osoby nebola detekovaná žiadna droga ani je metabolit.

Pozitívny - Objavia sa dve ružové linky v kontrolnej oblasti "C". Neobjaví sa niektorá alebo všetky linky pre príslušné skupiny drog. V tom prípade test vyhodnotil, že koncentrácia drogy v slinách testovanej osoby, pri ktorej sa neobjavila žiadna ružová linka,  je vyššia ako detekčná hranica (Cut-off) a teda je vysoká pravdepodobnosť, že testovaná osoba užila danú drogu.

Neplatný - Neobjaví sa kontrolná linka "C". Pravdepodobne bolo odobraté nedostatočné množstvo slín alebo sa nezachoval správny postup. Opakujte správny postup znovu použitín nového testu. Ak problém pretrváva, kontaktujte dovozcu. 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info