Panel používateľa

Veroval Cholesterol

Veroval Cholesterol

Hodnotenie produktu: 4.56/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Rýchly test na zistenie zvýšenej hladiny cholesterolu. Zistite, či by ste nemali zmeniť spôsob stravovania a životný štýl.

13,50 € s DPH

12,27 €

Skladové číslo: ZT66

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: HARTMANN - RICO spol. s.r.o.

Cholesterol sa tvorí v pečeni a má dôležitú úlohu pri mnohých telesných funkciách, napríklad pri tvorbe bunkových membrán. Zvýšená hladina cholesterolu je však rizikovým faktorom vzniku aterosklerózy (kôrnatenia ciev). Tá často až do pokročilého štádia prebieha nepozorovane. Ateroskleróza koronárnych tepien zhoršuje krvné zásobovanie srdcového svalu a nakoniec môže viesť až k upchatiu ciev a srdcovému infarktu.

S rýchlotestom na stanovenie hladiny cholesterolu môžete rýchlo a spoľahlivo určiť svoju hladinu cholesterolu. Pri zvýšených hodnotách by ste sa mali poradiť so svojím lekárom o vhodnosti zmeny stravovacích návykov a životného štýlu.

______________________________

Testovaná vzorka - Kapilárna krv odobratá pichnutím do prsta.

Princíp testu - Test spočíva v meraní hladiny cholesterolu v krvi podľa posledných poznatkov súčasného lekárskeho výskumu. Meranie hladiny cholesterolu v krvi sa uskutočňujem pomocou enzýmov cholesterolesterázy, cholesteroloxidázy a peroxidázy.

Presnosť testu - Rýchlotest cholesterolu bol vyvinutý tak, aby i pri domácom použití mohol byť vykonaný s presnosťou a spoľahlivosťou diagnostiky. V rámci štúdie sa rýchlotestom vyšetrovali hladiny cholesterolu v 150 vzorkách krvi. Farebné pole ukazujúce hodnoty cholesterolu súhlasí s referenčnou metódou v laboratóriu v 96,6% prípadov. Tento test je teda vhodný na rýchle stanovenie hodnôt celkového cholesterolu.

Výhody testu Veroval Cholesterol

  • Rýchle a jednoduché vykonanie testu
  • Laboratórium nie je potrebné
  • Jednoznačný výsledok testu
  • Ľahko zrozumiteľný návod na použitie
  • Zistenie hladiny celkového cholesterolu v krvi v priebehu 7 minút
  • Test je vhodný aj pre deti

Produktové video

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info