Panel používateľa

Kandida test

Kandida test

Hodnotenie produktu: 4.53/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

Trápi Vás nepríjemné svrbenie, pálenie, výtok? Otestujte sa s domácim diagnostickým testom na odhalenie vaginálnej kvasinkovej infekcie.

6,10 € s DPH

5,55 €

Skladové číslo: ZT47

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Savyon Diagnostics Ltd.

Najčastejším pôvodcom kvasinkovej infekcie je kvasinka Candida albicans. Táto kvasinka je za bežných okolností súčasťou prirodzenej mikroflóry ženy. Pod kontrolou ju udržiavajú hlavne imunitný systém a nízke pH vaginálneho prostredia. Za určitých podmienok ako je narušenie pH, vlhko, teplo, príjem nadmerného množstva cukrov a hormonálne zmeny sa kvasinka môže premnožiť a spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Základným prejavom nerovnováhy, resp. premnoženia kvasinky sú nežiadúce príznaky, ktoré strpčujú život nejednej žene. Prvotnými varovnými signálmi infekcie sú nepríjemné svrbenie a pálenie, ktoré má tendenciu stupňovať sa. Následným prejavom je silný výtok, časté a bolestivé močenie.

Jedným zo spôsobov ako včas odhaliť kvasinkové ochorenie je otestovať sa jednoducho a pohodlne doma. Vďaka domácemu testu Kandida test môžete sama v priebehu 10 až 20 minút potvrdiť alebo vyvrátiť podozrenie na kvasinkovú infekciu. Včasným zachytením kvasinkovej infekcie je možné výrazne ovplyvniť priebeh a dôsledky kvasinkového ochorenia.

______________________________

Testovaná vzorka - Vaginálny ster.

Princíp testu - Testovacie zariadenie pomocou imunochromatografickej metódy vyhodnotí prítomnosť rôznych druhov baktérie rodu Candida v testovanej vzorke odobratej pomocou vaginálneho steru.

Presnosť testu - Klinické štúdie na symptomatických ženách preukázali 86% citlivosť testu, 94% špecificitu a 90% presnosť. U asymtomatických žien bola preukázaná 97% špecificita.

Výhody testu Kandida test

 • Výsledky do 10 minút.
 • Jednoduché použitie.
 • Cenová dostupnosť testu.
 • Presnosť - vysoká citlivosť aj špecificita.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Test na vaginálne kvasinky

  Tento test vám umožní zistiť, či máte vaginálnu kvasinkovú...

  16,50 € s DPH

  15 €

  Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info