Panel používateľa

Kandida test

Kandida test

Hodnotenie produktu: 4.18/5 (22x)

Vaše hodnotenie:

Trápi Vás nepríjemné svrbenie, pálenie, výtok? Otestujte sa s domácim diagnostickým testom na odhalenie vaginálnej kvasinkovej infekcie.

6,10 € s DPH

5,55 €

Skladové číslo: ZT47

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Savyon Diagnostics Ltd.

Najčastejším pôvodcom kvasinkovej infekcie je kvasinka Candida albicans. Táto kvasinka je za bežných okolností súčasťou prirodzenej mikroflóry ženy. Pod kontrolou ju udržiavajú hlavne imunitný systém a nízke pH vaginálneho prostredia. Za určitých podmienok ako je narušenie pH, vlhko, teplo, príjem nadmerného množstva cukrov a hormonálne zmeny sa kvasinka môže premnožiť a spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Základným prejavom nerovnováhy, resp. premnoženia kvasinky sú nežiadúce príznaky, ktoré strpčujú život nejednej žene. Prvotnými varovnými signálmi infekcie sú nepríjemné svrbenie a pálenie, ktoré má tendenciu stupňovať sa. Následným prejavom je silný výtok, časté a bolestivé močenie.

Jedným zo spôsobov ako včas odhaliť kvasinkové ochorenie je otestovať sa jednoducho a pohodlne doma. Vďaka domácemu testu Kandida test môžete sama v priebehu 10 až 20 minút potvrdiť alebo vyvrátiť podozrenie na kvasinkovú infekciu. Včasným zachytením kvasinkovej infekcie je možné výrazne ovplyvniť priebeh a dôsledky kvasinkového ochorenia.

______________________________

Testovaná vzorka - Vaginálny ster.

Princíp testu - Testovacie zariadenie pomocou imunochromatografickej metódy vyhodnotí prítomnosť rôznych druhov baktérie rodu Candida v testovanej vzorke odobratej pomocou vaginálneho steru.

Presnosť testu - Klinické štúdie na symptomatických ženách preukázali 86% citlivosť testu, 94% špecificitu a 90% presnosť. U asymtomatických žien bola preukázaná 97% špecificita.

Výhody testu Kandida test

 • Výsledky do 10 minút.
 • Jednoduché použitie.
 • Cenová dostupnosť testu.
 • Presnosť - vysoká citlivosť aj špecificita.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Test na vaginálne kvasinky

  Tento test vám umožní zistiť, či máte vaginálnu kvasinkovú...

  16,50 € s DPH

  15 €

  Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Anketa

Ktorý zo zdravotných testov vám v našej ponuke chýba?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Používame cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť pre Vás lepšie služby. Viac info